Daniel Radcliffe Fan Sitesi © 2oo8

Daniel Radcliffe Fan Sitesi © 2oo8 Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 10 Mesajın Var.
Son Üyemiz : limonvebiberiye
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

2.Dolunay

YazarMesaj
.ciDlenßiqK"mm .. <3
Admin
Admin

Kadın
Kişisel İletin : gözlerine baktıqça ağlasada qözlerim aqlamaq içinde olsa qözlerini özledim
Lakap : melenq
Rep Puanı : 1
Rep Gücü : 2163

MesajKonu: 2.Dolunay   Cuma Tem. 09, 2010 5:51 pm

“Seni çok özledim.”deyip Edward’ın boynuna sarıldım.”Ben de seni,aşkım.”dedi.”Aslında seninle konuşmam gereken bir konu var.”dedim sakin bir ses tonuyla.”Renesmee sana söylemedi değil mi?”dedim.
“O söylemese bile,Jacob her şeyi seslice düşündüğü için,her ne kadar kulağımı tıkamaya çalışsam da maalesef duydum.”dedi bir iç çekerek.”Tahmin edebiliyorum,iğrenç.”dedim burnumu kırıştırarak.”Yani?”dedim.
“Yani,Renesmee Jacob’la doğum gününü geçirebilir.”dedi. “Hmm.”dedim düşünen bir ses tonuyla.”Biraz atıştırsak.”
“Olabilir,ama kurtlar başımıza üşüşmesin.Dolunay var.”dedi ayı göstererek.
“Emin ol,Jacob uyuyordur.”
“Evet,Renesmee’yi hayal ederek.”dedi.Suratı asıldı.İç çektim.”Hadi çıkalım artık.Zaten yeterince acıktım.Uykudan bir ayıyı uyandırmak zevkli olacak.”dedim bunun düşüncesiyle.
Yatak odasının penceresinden sessizce çıktık.Yolda giderken birkaç tane de ceylan yedik.Dolunay vardı.Doğa,bütün güzellikleriyle uykuya dalmıştı.Ağaçtaki canlılar uykudaydı.Bunu görebiliyordum.En yakındaki dağa çıkmalıydık.Çünkü gün doğmadan geri dönecektik.Ayıları uykularından uyandırmak eğlenceli bir işti.Çok huysuz olmaları işi daha da eğlenceli hale getiriyordu.İşimiz erken bitmişti.”Eve gitmeyelim.”dedim.”Alice’in yanına gitmek istiyorum.Renesmee’nin doğum günü ve nişan hazırlıkları için.”
“Tamam.Nişanda hediye olarak sana verdiğim yüzüğü vermeliyiz,özel olmalı.”dedi.
“Ben de böyle düşünmüştüm.Ve Jacob’un bana verdiği birkaç hediye.Benim için bir anlamı yok ama eminim Renesmee için önemi büyük olacak.”dedim.
Dolunay’da Edward’ın yüzü daha da güzeldi.Şeytani bir sırıtmanın ardından “Yarışa var mısın?”dedi.”Kimin yeneceğini biliyoruz.”dedim.”Ama seni geçmeye çalışacağım”.”İmkanı yok.”dedi.Ve yarış başladı.Cazibemle onu büyüleyip bir ağaca çarpmasını sağlayabilirdim.Başa baş gidiyorduk.Ta ki Edward ağaca çarpana kadar.Sonra arkamdan bağırarak:”İşte bunu yapmamalıydın.”dedi.”Sende benim aldatıcı cazibeme kapılmamalıydın”dedim müzik gibi çıkan sesimin tınısıyla.Alice’in yanına vardım.Bir kaç saniye sonra da Edward geldi.”Ukala”dedim sırıtarak.”Senin suçun.”dedi.

2.Dolunay
1 sayfadaki 1 sayfası