Daniel Radcliffe Fan Sitesi © 2oo8

Daniel Radcliffe Fan Sitesi © 2oo8 Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 10 Mesajın Var.
Son Üyemiz : limonvebiberiye
Son Ziyaretiniz:

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Bir sevda masalı albümü

YazarMesaj
Danİrem
Admin
Admin

Kadın
Kişisel İletin : MyByRdclffe*siz yeni 1 gn ... :'(
Lakap : Sarı Prenses.. :)
Rep Puanı : 4
Rep Gücü : 2584

MesajKonu: Bir sevda masalı albümü   Çarş. Eyl. 09, 2009 11:40 pm

Aşkım aşklarından bulasınBu sevdam hiçmi bitmez derdinBak bugün sona geldimİnanması zor ama katlanan sendinSanki hiç beni sevmedinO gün bana bitti dediğinde Sebebini bile bilmedimHerşey sahte bir çizgiymiş Bense orda kalakaldım Ah yaza yaza ben soldum Lanet olsun seni nerden buldumDua ediyorum artık yoksunTerkedenler Allah'tan bulsun Yandım sen de yanasınAşkım aşklarından bulasınYüreğinin götürdüğü yerlerdeSon deminde kaynayasın Ah kandım bir hayırsıza aldandımYüreğinin götürdüğü yerlerde Tek başına ağlayasın O gözlerime baktığındaHiç gördün mü nefretimiSeni seviyorken düşman ettinKendine yandın aldandınBeni de yaktın Ah sen de yanasın Aşkım aşklarından bulasınYüreğinin götürdüğü yerlerdeTek başına ağlayasın Ah kandım bir hayırsıza aldandımYüreğinin götürdüğü yerlerde Son deminde kaynayasın Ah kandım bir hayırsıza aldandımYüreğinin götürdüğü yerlerde Son deminde kaynayasın O gözlerime baktığındaHiç gördün mü nefretimiSeni seviyorken düşman ettinKendine yandın aldandınBeni de yaktın Ah sen de yanasın Aşkım aşklarından bulasınYüreğinin götürdüğü yerlerde Son deminde kaynayasın Ah kandım bir hayırsıza aldandımYüreğinin götürdüğü yerlerde Son deminde kaynayasın O gözlerime baktığındaHiç gördün mü nefretimiSeni seviyorken düşman ettinKendine yandın aldandınBeni de yaktın Ah sen de yanasın Aşkım aşklarından bulasınYüreğinin götürdüğü yerlerdeSon deminde kaynayasın Ah kandım bir hayırsıza aldandımYüreğinin götürdüğü yerlerde Son deminde kaynayasın

Bir sevda masalıSevgilim yanlızlık kor banaGördüğüm bütün düşlerimdeNefes alıp veren her günümdeAşkını solundum sadeceAma yoksun gülüm seni gördüğüm o yerdeDaha zormuş gülüm sensizliği seçinceBilemezsin ne hal kaldı nede bi dermanSonu yoktu sevgimizin anlamıştım Ta en başından Bir sevda masalında Küçücük bir dünyadaSarılıp kollarındaBen uyumayı özledimBir çılgın çığ düşsedeYüreğinin en derinine Sakın korkma aşkımBu benden bir hediye Sana.. Sevgilim yanlızlık kor banaGördüğüm bütün düşlerimdeNefes alıp veren her günümdeAşkını solundum sadeceAma yoksun gülüm seni gördüğüm o yerdeDaha zormuş gülüm sensizliği seçinceBilemezsin ne hal kaldı nede bi dermanSonu yoktu sevgimizin anlamıştım Ta en başından Bir sevda masalında Küçücük bir dünyadaSarılıp kollarındaBen uyumayı özledimBir çılgın çığ düşsedeYüreğinin en derinine Sakın korkma aşkımBu benden bir hediye Bir sevda masalında Küçücük bir dünyadaSarılıp kollarındaBen uyumayı özledimBir çılgın çığ düşsedeYüreğinin en derinine Sakın korkma aşkımBu benden bir hediye Sana..

Canımdın senKanımdın senCanımdın senHayaller dünyasında yarBıraktın bak beni aniden Yıkıldım yarSensiz uzaklar haramBunaldım benOlmuyor olmuyor dönNeler oluyorHadi bana bir yol gösterSözünden dönmek var mıdır?Sözünden dönen yar mıdır?

Elimde değil

Gözlerin sözlerinden başka şeyler söylüyor.

Git artık gideceksen

Bu aşk burada biter

Sonu yoktu diyenler

Şimdi haklı çıktılar

Bizi çekemeyenler

Şimdi mutlu oldular

Sıkıldı ruhum

Haykırmak istiyorum

Ne olursa olsun ahhh

Sevgilim kalacaksın

Elimde değil hala seviyorum

Elimde değil unutamıyorum

Daraldı içim

Haykırmak istiyorum

Ne olursa olsun ahhh

Sevgilim kalacaksın

Aklım almıyor affet

Nasıl bir hikaye bu?

Daha dün sevgiliydik

Bugün iki yabancı

Sonu yoktu diyenler

Haklı mı çıkacaktı?

Bizi çekemeyenler

Yoksa dostlar mı yaptı?

Sıkıldı ruhum

Haykırmak istiyorum

Ne olursa olsun ahhh

Sevgilim kalacaksın

Elimde değil hala seviyorum

Elimde değil unutamıyorum

Daraldı içim

Haykırmak istiyorum

Ne olursa olsun ahhh

Gönlümde kalacaksın

Git bedenim buralardanBu sevdiğim sen olamazsınGeçip giden şu ömrümdeAhh..TükendimDerde düştümUmrunda olsaydım gitmezdinHerkes yarin kollarındaBense kaptansız kalmış gemimdeYıkılmadım..İnat ettimAnladım ki bu ömrü boşa tükettim Ahhh git bedenim buralardanHiç ümidim kalmadığındanTerk edenler,değerini bilmeyenlerBir gün pişman olup dönerler Bir an gelir hayatındaHiç kimse tutmazsa ellerindenSahipsiz, yapayalnız kalınca anlarsın çektiğimiDurur düşünür ahh yanarsınNerde yanlış yaptım diye sorarsınİhtiraslar bu gururlarHep engel olmuş anlarsın Ahhh git bedenim buralardanHiç ümidim kalmadığındanTerk edenler,değerini bilmeyenlerBir gün pişman olup dönerler

Heder oldum aşkına

İllede uğruna ölmem mi gerek?

Heder oldum aşkına bilerek

Kime özlem, kimlere Hasret

Sevemezsin yok sende yürek

Çekip sebepsiz gidişlerin

Pişman olupta dönüp özürlerin

Senin bu tavrı hallerin mi

Bende ne fikir kaldı ne cümle

Ya sen bitir ya ben Bitireyim

Ya sen cek git ya ben mi gideyim?

Aşk dediğin bir yerde bitiyor,

Bitince acıtıyor.

Yine coştu gönül akıyor..

Sensizliğin yakıyor.

Sönmeden küllenmeden bir karar ver artık

Ya kal yada git !

Hala her günüm gecemde seni arıyorum.

Hala aynı heyecan aşkla sana koşuyorum.

Varsa aşkına evrim işte o benim !

Çekip sebepsiz gidişlerin

Pişman olupta dönüp özürlerin

Senin bu tavrı hallerin mi

Bende ne fikir kaldı ne cümle

Ya sen bitir ya ben Bitireyim

Ya sen cek git ya ben mi gideyim?

Aşk dediğin bir yerde bitiyor,

Bitince acıtıyor.

Yine coştu gönül akıyor..

Sensizliğin yakıyor.

Sönmeden küllenmeden bir karar ver artık

Ya kal yada git !

Hala her günüm gecemde seni arıyorum.

Hala aynı heyecan aşkla sana koşuyorum.

Varsa aşkına evrim işte o benim !

Kopamam sendenŞu an içimdekinleri bilir misin?Soran şu kalbimi dinler misin?Bedenim aşkınla tokat olmuşVurmuş kendini yerden yere her geceSonum çıkmazdan daha çıkmazGel oturKonuşalım,anlaşalımNedeni ne olursa olsun sevgilimBen bu gidişi hak etmedimAsla yanlış etmedim Dur.. Ayrılmam kopamam ki sendenDur.. Gitme saklanma bendenGözlerim doluyor aşkımın şiddetindenAğlamak istiyorum gecelerin şehvetindenKor ateşler içinde yak istersenZor duygular içine koy istersenYeter ki bu canımı derbeder etmeAyrılmaktan bir daha asla söz etme Gitme dönülmez uzaklaraGitme kendinden ellere itmeYalnızlığınla Dur ayrılmam sendenGitme saklanma bendenGözlerim doluyor aşkımın şiddetindenAğlamak istiyorum gecelerin şehvetindenYıllar sonra içimde sevginle..

Maskara

Bana bir haller oldu

Aşk 12'den vurdu

Ne oldu birden şaştım

Aklım başımdan aldın...

Görmezsem günler geçmez

Halimi kimse bilmez

Bu güzellik karşında

Oldum ben bir maskara

Duruşu, gülüşü

Sanki bir ırmak gibi

Akıyor içime

Patlicak volkan gibi xD

Bakalım yapacaz

Serde sensizlik varsa

Kıvranıp yanacaz

Dönüp bana varmazsan

Ne olur birşey söyle

Olmuyor cidden böyle

Koca ömür içinde

Bende bu aşkın bitmez.

Görmezsem günler geçmez,

Halimi kimse bilmez,

Bu güzellik karşında,

Oldum ben bir maskara...

Duruşu gülüşü,

Sanki bir ırmak gibi.

Akıyor içime,

Patlıycak volkan gibi,

Bakalım yapacaz,

Serde sensizlik varsa,

Kıvranıp yanacaz,

Dönüp bana varmazsan....

Bana bir haller oldu,

Aşk 12'den vurdu,

Ne oldu birden şaştım,

Aklım başımdan aldın,

Görmezsem günler geçmez,

Halimi kimse bilmez,

Bu güzellik karşında,

Oldum ben bir maskara.

Duruşu gülüşü,

Sanki bir ırmak gibi,

Akıyor içime,

Patlıycak volkan gibi,

Bakalım yapacaz,

Serde sensizlik varsa,

Kıvranıp yanacaz,

Dönüp bana varmazsan.

Ne olur birşey söyle,

Olmuyor cidden böyle,

Koca ömür içinde,

Bende bu aşkın bitmez..

Görmezsem günler geçmez,

Halimi kimse bilmez,

Bu güzellik karşında,

Oldum ben bir maskara.

Duruşu gülüşü,

Sanki bir ırmak gibi,

Akıyor içime ,

Patlıycak volkan gibi,

Bakalım yapacaz,

Serde sensizlik varsa,

Kıvranıp yanacaz

Dönüp bana varmazsan

Sensin gecem gündüzüm yarınımsensin gecem gunduzum yarinimaklimi bastan alanimseviyorum yok yalanimyerin belli hayatimsin yemin ettik seninle biz bu askasakin beni birakma bir basimayemin ettik seninle biz bu askasakin beni birakma bir basimasana olan sevgim yalindadalar kalir inan karincasevecegim seni bor omur boyunca... sensin gecem gunduzum yarinimaklimi bastan alanimseviyorum yok yalanimyerin belli hayatimsin sen benim gozyasim akiyorsun gozumdenkalp atisimsin yar atamam ki icimdenher gece duamdasin diliyorum seni Rabbimdengel sensizlik olummus birtanem... sensin gecem gunduzum yarinimaklimi bastan alanimseviyorum yok yalanimyerin belli hayatimsin [siir]hasret dolu gecelerde delice ozledigim sensinher darda kalisimda icime nefes diye cektigim sensinkap karanlik dunyami aydindalatan tek gunessinben seni olumune sevdim ecelimde mahserimde... sensin gecem gunduzum yarinimaklimi bastan alanimseviyorum yok yalanimyerin belli hayatimsin

sensiz olmuyorYorgunum bitkinim yol almaktan sevgilimBu ilk gecem sensiz geçen hasretinle bak sensizimDüşümdeki hep gördüğüm tatlı kabusum ol yineSensizim bebeğim seni seviyorum herşeyim Yorgunum bitkinim yol almaktan sevgilimhttp:&&www.myvideomusicmp3.comBu ilk gecem sensiz geçen hasretinle bak sensizimDüşümdeki hep gördüğüm tatlı kabusum ol yineSensizim bebeğim seni seviyorum herşeyim Olmuyor olmuyor olmuyor dön sevgilimBeden seninle bir bütünSensiz kocaman bir hüzünSevenler ölmez derdin yaSevenler sönmez derdin yaSeninle öldüm sevgilimSeninle söndüm sensizim Yemin verdiğin sözden dönülür mü yar, ne çabuk unutuldum yar, benim de şehirde kalbim dolunay şarkısı, yaktım fotoğlarımızı attım hediyelerini ve sende bana yadigar kalan herşeyi, yaşama hevesimin sebebi sendin, aşkı sana inandıran bendim, beni aşka küsdüren ise sen sevgilim, olmuyor yapamadım.. kum gibi kaydı ellerimizden.. başaramadık.. uyandığında o masun halinle.. acı aşk öyküsü.. Olmuyor olmuyor olmuyor dön sevgilimBeden seninle bir bütünSensiz kocaman bir hüzünSevenler ölmez derdin yaSevenler sönmez derdin yaSeninle öldüm sevgilimSeninle söndüm sensizim

Sualsiz

Onu sevdiğim günler geceler miras bana

Düş sattığım her bedende kökler uzar içimde

Yalnız kalınca anlarsın

Bu hisler..

Bitiremezsin..

Çekmeden acını anlarsın geçen her dakikanda

nakarat(x2)

Deli gönlüm bekleyişler içinde bekler yine her gün

Kimseyi sevmeden geçer ömrüm

Boşluğa düşen hayallerden

daha suskun

Anladım bu ne bana vurgun

Olan olsun

Varsın bu çaresiz yollar bizi yorsun

Sorgusuz,sualsiz... (oooo , ahh)

Günler geçer mi bir anda sensizliği yaşarken

Sevgimiz bitmeden özleyen ben

Sense umursamaz kalbinle taş gibi bakarken

Sonbahar geçmeden (na na na na nann na na na)

Deli gönlüm bekleyişler içinde bekler yine her gün

Kimseyi sevmeden geçer ömrüm

Boşluğa düşen hayallerden daha suskun

Anladım bu ne bana vurgun

Olan olsun

Varsın bu çaresiz yollar bizi yorsun

Sorgusuz,sualsiz... (ooo oo ovovoo)

nakarat(x2)

talihsiz bir sevdaSeni gördüğüm o andaBirdenbire içimde sızı hissettimBirdenbire kalbimin içinde fırtınalar estiDaha ne olup bittiğini anlamadanKolunda birini gördümO an anladım hiç sevmediğiniBirdenbire ümitlerim bitti Kıvrandım..Acımdan sızlandımSızımdan yalvardım AllahımaAlsın canımı diye.. İçimden bağırmak,haykırmak istiyorum çaresizliğime..Düşünmeden çıktığım bu yolda yalnızlığıma yanıyorumSeni öylesine sevdim kiBir türlü dinmiyor acılarımNe olursa olsun bu aşktaAsla boyun eğmeyeceğim Kıvrandım..Acımdan sızlandımSızımdan yalvardım AllahımaAlsın canımı diye.. Zor..Çok zor kabullenip de gitmekTalihsiz bu sevda içinde yeniden başlayıp sevmekÇook çok zor bir kalemde silmekBu aşkı, sevdamı derinlere gömmek Kıvrandım..Acımdan sızlandımSızımdan yalvardım AllahımaAlsın canımı diye..

Yüreğim yanıyorCiğerin yansın, beni de yaktın Sen de yanasın, öldürdün. Kalbinden attın sen beni yar Yüreğim yanıyor, nerdesin? (NAKARAT 1x) Her günüm hasretin zulmüyle başlar ahımı hakettin, ciğerin yansın. Elleri kaldırdım, yalvardım Allah'ım artık duy sesi Ben seni kendime çekmekten vazgeçtim Ve kızım affettim affettim Bu yaşam sana geri dönmez ki,son ver çek asla ölmez Dökmez yaşları,bu çocuk o çocuk değil Ama gözler herşeyi anlatıyor Bir tutundum herşey düşmüş Yardım,unuttum herkes küsmüş Yarın olur mu ki bana geri dönmüş İçtiğim son sigaram geri sönmüş Bilemem,ben senden geri gelmeni Bilemem,artık kim sana el verir?Yeniden başlamaksa çok zor Geliyor, diliyor bana yardım edinPlatonik olmuş her bir sevgi bana Tanımam, kimseyi saklama yarına Varamadı farkına her düşülen beden Erken emekli olur bence bu ben Pencereden izlemesi kadar kolay olmadı bu yaşam Hiç basit değil İnsanı yoktur insanı sondur Hileye bence iyilik olması en kolay telafi Yok ki mecali, listede bulamam tek bir enayi Bence hayat taşıyor hala beni Sanıyordum atıcak yarı yolda bizi Sisli bu akşam yazdığım her dünü Karalar bu beden görse de ölümünü Kaç kere gittik bilemedi yüzümüzü Öngöremeyecek gidecek dünümüzü NAKARAT (1x) Beddua çıkmazdı şair dilimden, sabrımı tükettin, ciğerin yansın Adın dilimden düşmezdi, kapkara bir geceydi Sensizken yaptığım her şarkı kulaklarımdaydı Unutamadım (unutamadım)Seni gördüm, düşlerimi böldüm, sildim her şeyi ben bir anda Hatıralarımla yaşar oldum ben kalbime gömemedim ki, anla Şimdi ciğerimde bir yangın var, resmin baş ucumdayken Üzüntülerim bana arkadaş olsun bırakın, ben kendi halime yanarım Elimde menzili belli olmayan, bir beat ve de bir kalem var artık Bazen kendi kendimi acıtırım,bazen kıyamadım o yare bile Korkularım korkularınla yüzleşirken yüzüme bak,olur mu? Duygularım duygularını beklerken kalbimi dinle, olur mu? Bu seni senden çok isterken hep geri benden kaç, olur mu? Kalbim kalbine muhtaçken sen bana bunu çok gör, olur mu? Bak, son bir şiir bu sana içimdekileri sana anlatıcak Çok,zaman geçse bile bu şarkı bugünümü hatırlatacak Kalk,aklımı uykumdayken bari rahat bırak Hak,edemedin bu kalbi ciğerin yansın ve de hep yanacak NAKARAT (1x) Birikti uğrunda döktüğüm yaşlar al götür vicdansız ruhun yıkansın Zora dağlar dayanmaz,yok Buna kalbim elveremez,dur Zorla güzellik olamasa da kaç gönülden ne kopar,bilemem ki Sensiz yaşıyor muyum anlamadım,yaşadığın kadar yakınsın sonuna Ne kadar yaşarsan yaşa sevdiğin kadardır ömrün ömrü Ne zaman gelecek aşkın gemisi?Hayatın nedeni volta attı kalbim Sat sala bak karıştı,gün aşrı bir ben kaldım bunu da yalnız,sessiz Unutmak,insana Tanrı vergisi Bana sergilediği küstah sevgisi Herkes gitti, bir ben kaldım Limanda çöktü,geçidi çıkan iki hece Beraber kurardık emme hayaller gençliğimizin kurbanıydık İhanet itiraz yoktu,hesapta insanlığın arızası Yazdığın mektuplar saklı koynumda Kan ağlıyor mazim,hatıram yasta Bir zamanlar aşkla parlardı ahh o gözlerin Yeminler ederdik,her zorluğa göğüs gerer,gülüp geçerdik Bir bağ oluşturduk ki gün geçer,sıkılaşan Gün geçer,kendimi sende kaybederdim Ay ışığında yıkanırken gecelerSessizce boğuluyorum,yüzemiyorum bana uzanıver

Kullanıcı profilini gör

Bir sevda masalı albümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Berdan Mardini - 6 Albüm